Najpopularniejsze szkolenia

Szkolenia survivalowe najczęściej wybierane przez naszych kursantów. Dostosowane dla tych co chcą się przeszkolić w jeden lub dwa dni.

Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

Szkolenia tematyczne grupowe

Szkolenia jednodniowe dla grup poświęcone tylko jednemu zagadnieniu ze sztuki przetrwania. Kurs survivalu obejmuje techniki survivalowe z tylko jednego filaru survivalu. Jest to doskonałe rozwiązanie jeżeli chcemy pogłębić swoje umiejętności w danym dziale szkoły przetrwania, zwłaszcza kiedy odbyliśmy szkolenie survivalowe już wcześniej.

Nie odnaleziono wydarzeń!

Programy szkoleniowe

Programy szkolenioniowe z zakresu survivalu organizowane przez naszą firmę są świetnym rozwiązaniem jeżeli chcesz poznać dogłębnie tajniki szkoły przetrwania. Na jednodniowych szkoleniach survivalowych i dwudniowych kursach survivalu omawiane są tylko najważniejsze techniki. Podczas programu szkoleniowego poznasz ich znacznie więcej oraz bardziej szczegółowo.

Nie odnaleziono wydarzeń!

Szkolenia survivalowe realizowane przez naszą firmę bazowane są na realnej wiedzy i doświadczeniach z zakresu sztuki przetrwania. Program naszych szkoleń i kursów jest doskonalony od 2016 roku, tak aby maksymalnie wykorzystywał teren oraz warunki panujące w czasie kursu.

Dzięki temu, program naszych szkoleń realizowanych latem, różni się częściowo od od programu naszych szkoleń i kursów survivalowych realizowanych zimą. Istnieje zatem możliwość przyjścia na nasze szkolenie więcej niż jeden raz i za każdym razem czerpać nową wiedzę i umiejętności survivalowe. Niektóre techniki survivalowe oraz zagadnienia szkoły przetrwania powtarzają się. Mimo to, jeżeli już byłeś na szkoleniu wcześniej, nasi instruktorzy zadbają żebyś wykonał je w innej konfiguracji oraz przy wyższym poziomie trudności. Krótko mówiąc: każde nasze szkolenie survivalowe, kurs survivalu oraz obóz survivalowy jest dostosowany nie tylko do grupy kursantów ale też i do każdego kursanta z osobna.