Strona główna Grupowe Szkolenie Survivalowe
Sztuka Przetrwania. Filtr Survivalowy. Szkolenie Survivalowe. Kurs Survivalu. Uzdatnianie Wody Pitnej Survival. Uzdatnianie Wody Survival. Szkoła Przetrwania.
Wieczór Kawalerski. Kawalerski Pomysły. Kreatywne Pomysły na Wieczór Kawalerski. Survival. Pomysł na Kawalerski. Szkoła Przetrwania. Kurs Survivalu. Warszawa.
Uzdatnianie wody w sytuacji survivalowej za pomocą improwizowanego filtra z butelki
Kurs Survivalu. Jak Zrobić Szałas. Szałas w Górach. Schronienie Survival. Survival. Jak Zbudować Szałas. Ogrzewanie Namiotu. Szkolenie Survivalowe. Warszawa.
Szałas w Górach. Jak Zbudować Szałas. Ogrzewanie Namiotu. Survival. Kurs Survivalu. Schronienie Survival. Jak Zrobić Szałas. Szkolenie Survivalowe. Warszawa.
Wieczór Kawalerski. Kreatywne Pomysły na Wieczór Kawalerski. Pomysł na Kawalerski. Kawalerski Pomysły. Survival. Kurs Survivalu. Warszawa. Szkoła Przetrwania.
Kreatywne Pomysły na Wieczór Kawalerski. Wieczór Kawalerski. Kawalerski Pomysły. Pomysł na Kawalerski. Survival. Warszawa. Szkoła Przetrwania. Kurs Survivalu.
Polowanie. Wnyk. Dzikie Rośliny Jadalne. Survival Jedzenie. Dzikie Rośliny Jadalne Polski. Survival. Kurs Survivalu. Warszawa. Rośliny Jadalne w Lesie.
Jadalne Rośliny Dziko Rosnące. Dzikie Rośliny Jadalne. Survival Jedzenie. Dzikie Rośliny Jadalne Polski. Rośliny Jadalne w Lesie. Kurs Survivalowy. Warszawa.
Orientacja Mapy w Terenie. Warszawa. Orientacja w Terenie. Sposoby Wyznaczania Północy. Topografia. Terenoznawstwo. Jak Używać Mapy Bez Kompasu. Kurs Survivalu.

Grupowe Szkolenie Survivalowe

08 czerwca 2024
1 dzień
do 4 osób
Warszawa

Niniejsze jednodniowe szkolenie survivalowe kierowane jest zarówno dla początkujących w survivalu jak i dla zajmujących się survivalem amatorsko.  Szkolenie stanowi wprowadzenie do świata sztuki przetrwania lub pomoc w uporządkowaniu i utrwaleniu wcześniej zdobytych umiejętności i wiedzy. Kursant na szkoleniu survivalowym pozna następujące zagadnienia: priorytety w sytuacji przetrwania, trzystopniową procedurę oceny sytuacji, podstawowe metody znajdywania, pozyskiwania i uzdatniania wody, przygotowywanie podstawowych schronień, sposoby rozpalania ognia i rodzaje ognisk, techniki zdobywania pożywienia. Szkolenie survivalowe ma charakter typowo dydaktyczny. Zasady oraz techniki będą omawiane i demonstrowane przez instruktora, który zapewni wszelką pomoc przy wykonywaniu technik przez kursanta.

Nasze szkolenie bardzo dobrze się sprawdzi jako pomysł na prezent. Kupując u nas voucher na szkolenie, możesz go wydrukować i kogoś nim obdarować.  Voucher upoważnia do uczestnictwa w naszym szkoleniu survivalowym w dowolnym terminie aż do jednego roku po dacie jego wykupienia. Dodatkowo, zapoznamy Cię ze sprzętem survivalowym ułatwiającym zarówno rekreacyjne wypady bushcraftowe jak i zwiększającym Twoje bezpieczeństwo tam gdzie możesz się znaleźć w sytuacji survivalowej. Ze sprzętem survivalowym który zobaczysz na szkoleniu nie powinieneś się rozstawać kiedy planujesz przygodę w górach, lasach lub innych terenach z dala od cywilizacji. Voucher upominkowy możesz kupić TUTAJ.

Czego Cię nauczymy

Posługiwanie się podstawowymi narzędziami
Zdobywanie i oczyszczanie wody
Maksymalne wykorzystanie rozpalonego ogniska
Skuteczne rozpalanie ognia niezależnie od warunków
Zapewnienie sobie schronienia
Zostawianie po sobie porządku

Wymagane wyposażenie:  BRAK! Wszystko zapewniamy. Jeśli posiadasz własne wyposażenie, zabierz je. Doradzimy Ci również, jakie wyposażenie możesz kupić w przyszłości. Zapraszamy!

Co zabrać ze sobą? Na naszym Szkoleniu Survivalowym, każdemu kursantowi zapewniamy podstawowy sprzęt. Musisz mieć ubranie na długi rękaw oraz długie spodnie i wygodne buty których nie szkoda pobrudzić. Ubranie musi być dostosowane do panującej pogody i warunków. Pamiętaj o nakryciu głowy dostosowanym do warunków pogodowych. Mile widziana latarka i rękawiczki robocze.

Harmonogram

Ramowy program szkolenia

10:00 - 11:00
Wprowadzenie do zasad survivalu oraz omówienie priorytetów
11:00 - 12:00
Przemarsz na miejsce szkolenia właściwego, z przystankami w miejscach istotnych dla survivalu. (Potencjalne źródła wody, cennego materiału do rozpalenia ogniska, szlaków zwierzęcych itp.)
12:00 - 13:00
Techniki pozyskiwania i oczyszczania wody
13:00 - 15:00
Omówienie zasad oraz budowa podstawowych schronień survivalowych
13:00 - 15:00
Techniki rozpalania ognia i prowadzenia ogniska
13:00 - 15:00
Podstawowe zagadnienia dotyczące zdobywania pożywienia
13:00 - 15:00
Pozyskiwanie pożywienia z roślin oraz budowa podstawowych pułapek i wnyków a także instrukcja ich użycia wraz z aspektami prawnymi. (Dokładne techniki i rośliny naturalnie zależne od pory roku i środowiska.)
15:00 - 16:00
Zakończenie kursu

Lokalizacja miejscowości

Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń 604 493 025

Rezerwuj wydarzenie

Rezerwuj wydarzenie

Wybierz datę *
2024-06-08

czerwiec 2024

Pon
Wt
Śr
Czw
Pi
Sob
Nie
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
10:00 - 16:00
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
10:00 - 16:00
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Czas lokalny:
Udział w szkoleniu
1199zł
Dostępne Bilety: 4
Bilety "Udział w szkoleniu" zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.
Łącznie

Inne szkolenia