Home / Akcesoria Wojskowe / Noktowizor 3 Generacji Armasight PVS 14
Noktowizor Wojskowy. PVS 14. Noktowizja. Noktowizor. Noktowizor 3 Generacji. Noktowizor Cena. Noktowizor na Głowę. Noktowizor Luneta. Noktowizor Myśliwski.

Noktowizor 3 Generacji Armasight PVS 14

Noktowizor 3 Generacji Armasight PVS 14. Biały Fosfor. 1600 FOM. Manualny Gain. Karta Specyfikacji + Gwarancja producenta. Legalny Import z USA.

Noktowizor PVS-14 jest to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny noktowizor wojskowy na świecie. Jest to wielofunkcyjny noktowizor używany przez Siły Zbrojne USA oraz NATO na całym świecie. Jest sprawdzony, godny zaufania oraz ekstremalnie wytrzymały. Noktowizor PVS-14 zawiera w sobie wszystko czego potrzebujesz i nic czego nie potrzebujesz jeżeli chodzi o noktowizję.

Noktowizor Wojskowy. Noktowizja. Noktowizor. Noktowizor Ceny. Noktowizor Myśliwski. Noktowizor na Głowę. Noktowizor 3 Generacji. Sklep Wojskowy. Warszawa.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu noktowizorów:

Noktowizor PVS-14 jest sprawdzony przez ponad dwie dekady działań na polu bitwy. Można go zamontować na uprząż na głowę, hełm (za pomocą montazów G11, G24 lub starszego Norotosa Rhino), broń (za pomocą przejścióweg na szyny) lub nawet do sprzętu kamerowego za pomocą odpowiednich adapterów. Używa zwykłych paluszków AA dostępnych w każdym kiosku (co jest jego przewagą nad noktowizorami używającymy udziwnień typu CR123 i innych). Na jednej baterii jest w stanie operować aż 50 godzin co w praktyce zapewni kilka całych nocy ciągłych operacji. Co więcej, noktowizor da Ci znać gdy bateria będzie blisko minimum za pomocą znacznika który pojawi się w Twoim polu widzenia.

W sytuacji kiedy nie ma praktycznie żadnego światła z otoczenia które noktowizor mógłby wzmocnić, noktowizor posiada iluminator podczerwieni którego można użyć aby oświetlić okolicę. Jest to wysokiej klasy iluminator podczerwieni 940nm. Długość fali 940nm ma ogromną przewagę nad falą 850nm używaną w innych noktowizorach ponieważ jest absolutnie niewidzialna dla ludzkiego oka, podczas gdy fala 850nm jest zauważalna jako leciutka czerwona poświata u źródła. Dodatkowo, noktowizor posiada regulowany gain co pozwoli Ci zmniejszać i zwiększać jasność obrazu w zależności od warunków. Nie wpominając już o funkcji autogating która praktycznie do zera eliminuje problem poświaty przy źródłach światła.

Noktowizor wojskowy Armasight PVS-14 sprawdzi się także doskonale jako noktowizor myśliwski, noktowizor asg, czy też jako noktowizor do obserwacji zwierząt w nocy. Jeżeli noktowizja jest to dla Ciebie temat nowy i nie wiesz jaki noktowizor wybrać z tej całej różnorodnej gammy wielu noktowizorów, ten noktowizor jest idealny dla Ciebie.

Warto także wspomnieć że noktowizor który mamy w ofercie jest legalnie sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych ponieważ nasza firma posiada licenjcę ITAR na export niektórych produktów o militarnym przeznaczeniu z USA. Otrzymujesz pełną kartę specyfikacji oraz możliwość odsyłki na gwarancję do producenta jeżeli cokolwiek będzie z nim nie tak (co jest bardzo mało prawdopodobne). Oczywiście w takiej sytuacji pomożemy Ci w komunikacji z producentem i całym procesem wysyłki do i z USA. Noktowizor ani nie „spadł z ciężarówki” ani nie był przewieziony w torebce przez „ciocię z Chicago”. Noktowizor jest także zatwierdzony przez Departament Stanu USA do dalszej wysyłki na Ukrainę – nie musisz podpisywać żadnego papieru że jesteś ostatecznym uzytkownikiem. Posiadamy dostęp do kilkudziesięciu sztuk praktycznie non-stop. W razie potrzeby, możemy załatwiać kilkadziesiąt regularnie – oczywiście po niższej cenie. Serdecznie zapraszamy do zakupu, lub w przypadku zapotrzebowania na większe ilości, do kontaktu.

Specyfikacje Noktowizora 3 Generacji Armasight PVS-14:

Przetwornik Obrazu: III generacji, biały fosfor, 1600 FOM (Figure of Merit), Manualny gain.

Rozdzielczość: 64-72 lp/mm.

Autogating: Tak.

Iluminator Podczerwieni: Tak.

Powiększenie: 1X.

System Obiektywów: F1.2; 27mm.

Pole Widzenia: 40 stopni.

Zakres Regulacji Ostrości (m): 0.25 do nieskończoności.

Regulacja Dioptrii: od -6 do +2.

Zasilanie: 1 Bateria AA 1.5V.

Żywotność Baterii: 50 godzin.

Klasa Wodoodporności: IP67.

Temperatura Operacji: Od -51 do 49 stopni Celsjusza.

Długość: 114mm.

Szerokość: 51mm.

Wysokość: 57mm.

Waga: 350g.

Gwarancja: 3 lata po rejestracji.

Opakowanie Zawiera:

Noktowizor 3 Generacji Armasight PVS-14.

Osłona Obiektywu.

Osłona Okularu.

Sznurek Zabezpieczający Montaż.

Adapter J-Arm do Montażu na Hełm.

Uprząż na Głowę / Zawieszenie na Noktowizor (Skull Crusher).

Instrukcja Obsługi.

Ściereczka do Konserwacji Szkieł.

Miękka Kieszeń do Przenoszenia Noktowizora.

Przeczytaj również