Przejdź do treści
Noktowizor Wojskowy. PVS 14. Noktowizja. Noktowizor. Noktowizor 3 Generacji. Noktowizor Cena. Noktowizor na Głowę. Noktowizor Luneta. Noktowizor Myśliwski.
Home / Akcesoria Wojskowe / Noktowizor 3 Generacji PVS 14

Noktowizor 3 Generacji PVS 14

Noktowizor 3 Generacji PVS 14. Biały Fosfor. 1800+ FOM. Karta Specyfikacji + Gwarancja producenta. Legalny Import z USA.

Noktowizor PVS-14 jest to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny noktowizor wojskowy na świecie. Jest to wielofunkcyjny noktowizor używany przez Siły Zbrojne USA oraz NATO na całym świecie. Jest sprawdzony, godny zaufania oraz ekstremalnie wytrzymały. Noktowizor PVS-14 zawiera w sobie wszystko czego potrzebujesz i nic czego nie potrzebujesz jeżeli chodzi o noktowizję.

Noktowizor Wojskowy. Noktowizja. Noktowizor. Noktowizor Ceny. Noktowizor Myśliwski. Noktowizor na Głowę. Noktowizor 3 Generacji. Sklep Wojskowy. Warszawa.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu noktowizorów:

Noktowizor PVS-14 jest sprawdzony przez ponad dwie dekady działań na polu bitwy. Można go zamontować na uprząż na głowę, hełm (za pomocą montazów G11, G24 lub starszego Norotosa Rhino), broń (za pomocą przejścióweg na szyny) lub nawet do sprzętu kamerowego za pomocą odpowiednich adapterów. Używa zwykłych paluszków AA dostępnych w każdym kiosku (co jest jego przewagą nad noktowizorami używającymi udziwnień typu CR123 i innych). Na jednej baterii jest w stanie operować aż 50 godzin co w praktyce zapewni kilka całych nocy ciągłych operacji. Co więcej, noktowizor da Ci znać gdy bateria będzie blisko minimum za pomocą znacznika który pojawi się w Twoim polu widzenia.

W sytuacji kiedy nie ma praktycznie żadnego światła z otoczenia które noktowizor mógłby wzmocnić, noktowizor posiada iluminator podczerwieni którego można użyć aby oświetlić okolicę. Jest to wysokiej klasy iluminator podczerwieni 940nm. Długość fali 940nm ma ogromną przewagę nad falą 850nm używaną w innych noktowizorach ponieważ jest absolutnie niewidzialna dla ludzkiego oka, podczas gdy fala 850nm jest zauważalna jako leciutka czerwona poświata u źródła.

Noktowizor wojskowy PVS-14 sprawdzi się także doskonale jako noktowizor myśliwski, noktowizor asg, czy też jako noktowizor do obserwacji zwierząt w nocy. Jeżeli noktowizja jest to dla Ciebie temat nowy i nie wiesz jaki noktowizor wybrać z tej całej różnorodnej gammy wielu noktowizorów, ten noktowizor jest idealny dla Ciebie.

Warto także wspomnieć że noktowizor który mamy w ofercie jest legalnie sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych ponieważ nasza firma posiada licenjcę ITAR na export niektórych produktów o militarnym przeznaczeniu z USA. Otrzymujesz pełną kartę specyfikacji oraz możliwość odsyłki na gwarancję do producenta jeżeli cokolwiek będzie z nim nie tak (co jest bardzo mało prawdopodobne). Oczywiście w takiej sytuacji pomożemy Ci w komunikacji z producentem i całym procesem wysyłki do i z USA. Noktowizor ani nie „spadł z ciężarówki” ani nie był przewieziony w torebce przez „ciocię z Chicago”. Noktowizor jest także zatwierdzony przez Departament Stanu USA do dalszej wysyłki na Ukrainę – nie musisz podpisywać żadnego papieru że jesteś ostatecznym uzytkownikiem. Posiadamy dostęp do kilkudziesięciu sztuk praktycznie non-stop. W razie potrzeby, możemy załatwiać kilkadziesiąt regularnie – oczywiście po niższej cenie. Serdecznie zapraszamy do zakupu, lub w przypadku zapotrzebowania na większe ilości, do kontaktu.

Wszystkie noktowizory sprowadzamy z USA na bieżąco. Dzięki temu istnieje możliwość doboru osłon IRIS, montażów na głowę lub hełm lub nawet sprowadzenia dwóch monokularów od razu zmostkowanych prosto lub za pomocą mostu panoramicznego (zapewniającego większe pole widzenia – max 65 stopni).

Posiadamy współpracę z producentem, Istnieje możliwość importu hurtowego.

Specyfikacje Noktowizora 3 Generacji PVS-14:

Przetwornik Obrazu: Biały fosfor, 1800 FOM+ (Figure of Merit).

Rozdzielczość: 64-72 lp/mm.

Autogating: Tak.

Iluminator Podczerwieni: Tak.

Powiększenie: 1X.

System Obiektywów: F1.2; 27mm.

Pole Widzenia: 40 stopni.

Zakres Regulacji Ostrości (m): 0.25 do nieskończoności.

Regulacja Dioptrii: od -6 do +2.

Zasilanie: 1 Bateria AA 1.5V.

Żywotność Baterii: 50 godzin.

Klasa Wodoodporności: IP67.

Temperatura Operacji: Od -51 do 49 stopni Celsjusza.

Długość: 114mm.

Szerokość: 51mm.

Wysokość: 57mm.

Waga: 350g.

Gwarancja: 1-3 lat na przetwornik (zależnie od specyfikacji przetwornika), dożywotnia na obudowę.

Opakowanie Zawiera:

Noktowizor 3 Generacji PVS-14.

Osłona Obiektywu.

Miękka Kieszeń do Przenoszenia Noktowizora.

Sznurek Zabezpieczający Montaż.

Ściereczka do Konserwacji Szkieł.

Instrukcja Obsługi.

Karta Gwarancyjna.

Karta Specyfikacji.

Najczęściej zadawane pytania:

Jakiej firmy jest przetwornik i obudowa? W podstawowej wersji (w cenie jaka widnieje na ogłoszeniu), przetwornik Photonis Echo (minimum FOM 1800). Obudowa jest od Carson U.S. Milspec.

Jaki jest SNR przetwornika? Jaka rozdzielczość? Jaki Gain? SNR 31 lub większy. Rozdzielczość 64-72 linie na mm. Gain 10000 lub większy.

Czy jest możliwość sprowadzenia noktowizora w obudowie Tanto? Tak. Nie dość że jesteśmy w stanie sprowadzić noktowizor w obudowie Tanto, to jeszcze możemy sprowadzić go w wersji optyki zapewniającej 50 stopni pola widzenia zamiast klasycznych 40.

Czy istnieje możliwość sprowadzenia noktowizora z przetwornikiem 2000 FOM i większym? Tak, możemy sprowadzić noktowizor w bardzo wielu konfiguracjach:

– PVS14 obudowa optronics, przetwornik NNVT4 1600+ FOM: 14 200 PLN

– PVS14 obudowa optronics, przetwornik Photonis Echo 1800+ FOM: 15 900 PLN

– PVS14 obudowa Carson U.S. Milspec, przetwornik Photonis Echo 1800+ FOM: 17600 PLN (domyślny).

– PVS14 obudowa Carson U.S. Milspec, przetwornik Photonis Echo+ 2000+ FOM: 19 600 PLN

– PVS14 obudowa Carson U.S. Milspec, przetwornik Photonis Echo++ 2200+ FOM: 20 900 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo 1800+ FOM, 40 stopni pola widzenia: 17 900 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo 1800+ FOM, 50 stopni pola widzenia: 20 600 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo+ 2000+ FOM, 40 stopni pola widzenia: 19 300 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo+ 2000+ FOM, 50 stopni pola widzenia: 22 600 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo++ 2200+ FOM, 40 stopni pola widzenia: 21 900 PLN

– Tanto obudowa Milspec, przetwornik Photonis Echo++ 2200+ FOM, 50 stopni pola widzenia: 23 900 PLN

Czy sprzedajecie same przetworniki? Nie. Sprowadzamy jedynie już kompletne noktowizory.

Czy mogę zobaczyć spec sheet (kartę specyfikacji) przed zakupem? Niestety nie. Niemniej jednak nasze noktowizory pozyskujemy od dostawcy w formie “hand-pick”. Oznacza to że po zakupie, przed wysyłką dajemy do wglądu kilka spec sheetów i mogą Państwo wybrać ten który najbardziej Państwu odpowiada.

Czy na przetwornikach są wypalenia? Nie. Jedyne niedoskonałości jakie są w przetworniku są to spoty poprodukcyjne które są praktycznie nie do uniknięcia. Gwarantujemy że nie będzie ich więcej niż określone w tabeli i nie będą w strefie 1 (patrz zdjęcia stref przetwornika oraz tabeli tolerancji spotów poprodukcyjnych).

Czy mogę zobaczyć noktowizor przed zakupem? Niestety nie. Wszystkie noktowizory sprowadzamy na bieżąco z USA. Jedyna możliwość realnego sprawdzenia to zamówienie jednej sztuki próbnej przy większych zamówieniach.

Czy sprowadzacie też google, termowizory lub nasadki termowizyjne? Tak. Zapytaj o cokolwiek czego potrzebujesz a najprawdopodobniej to sprowadzimy.

Procedura importu:

1) Przyjmujemy zamówienie lub zapytanie i wysyłamy kwestionariusz na podstawie którego wystąpimy o licencję eksportową do Departamentu Stanu USA. (gdzie towar trafi docelowo? Jakie jest jego przeznaczenie? Kto jest końcowym użytkownikiem?).

3) Na podstawie Państwa odpowiedzi z kwestionariusza, przygotowujemy dokumenty eksportowe: dla Departamentu Stanu USA, Departamentu Handlu USA oraz oświadczenie użytkownika końcowego. Na wszystkich trzech dokumentach będzie należało złożyć podpis. Oświadczenie użytkownika końcowego przygotowujemy w Państwa imieniu w języku angielskim. Możemy oczywiście zrobić to w języku polskim. Wówczas, konieczne będzie przetłumaczenie podpisanego dokumentu u tłumacza przysięgłego.

4) Przyjmujemy płatność a następnie składamy dokumenty eksportowe do naszego zespołu licencyjnego ITAR. (Przetwarzanie trwa około 1-2 tygodni).

5) Po przyznaniu licencji eksportowej, transferami natychmiastowymi płacimy naszym dostawcom za towar objęty zamówieniem.

6) Towar jest wysyłany na podany adres w Polsce (Czas transportu 1-2 tygodni) w przypadku zamówień detalicznych. W przypadku zamówień hurtowych lub kiedy łączymy zamówienia detaliczne w jednym transporcie, towar przychodzi najpierw do naszej lokalizacji w Polsce a następnie jest wysyłany lub dostarczany przez nas dalej. Wówczas należy doliczyć jeszcze jeden tydzień czasu realizacji.

Zapraszamy!