Home / Akcesoria Wojskowe / Wzmocnione Panoramiczne Gogle Noktowizyjne. Noktowizor Wojskowy o Dużym Polu Widzenia. 1700+ FOM.
Noktowizja. Noktowizor Okulary. Noktowizor Wojskowy. Noktowizor 3 Generacji. Noktowizor do Obserwacji. Noktowizor Gogle.

Wzmocnione Panoramiczne Gogle Noktowizyjne. Noktowizor Wojskowy o Dużym Polu Widzenia. 1700+ FOM.

Wzmocnione Panoramiczne Gogle Noktowizyjne. Noktowizor Wojskowy o Dużym Polu Widzenia. 1700+ FOM.

Jedyne na rynku, scalone gogle noktowizyjne przystosowane do panoramicznej obserwacji nocnej. W porównaniu do zwykłych gogli noktowizyjnych, obiektywy tego noktowizora wojskowego zamontowane są w taki sposób, że da się je „rozsunąć” na boki zwiększając radykalnie pole widzenia noktowizora. Rozsunięcie jest regulowane, można obiektywy pozostawić w pozycji równoległej, dającej klasyczne 40 stopni pola widzenia. Można je też rozstawić na około 10-12.5 stopnia w obie strony co da łącznie 20-25 stopni dodatkowego pola widzenia. Dzięki temu, możemy nawet sprawić że nasz noktowizor będzie miał blisko aż 65 stopni pola widzenia – 32 stopnie mniej niż słynne gogle noktowizyjne GPNVG-18, które mają pole widzenia 97 stopni. Można traktować te gogle panoramiczne jako model pośredni.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu noktowizorów:

Gogle są obudowane materiałem wstrząso-odpornym a jego elementy konstrukcyjne wykonane są z lekkiego, bardzo wytrzymałego aluminium lotniczego. Przyciski włączające noktowizor oraz iluminator podczerwieni działają w najprostszy możliwy sposób. Włączają się i wyłączaja na jedno krótkie przyciśnięcie. Jest to przewaga nad innymi noktowizorami wymagającymi dłuższego przytrzymania lub przekręcenia pokrętła.

Noktowizor posiada także zapewniające bezpieczne, wodoodporne podłączenie/wtyk LEMO pozwalające na podciągnięcie kabla do zewnętrznej baterii która diametralnie wydłuży czas operacji noktowizora.

Każdy egzemplarz jest sprawdzany po producji oraz przed wysyłką. Do każdego egzemplarza dołączany jest wynik ostatniego testu sprawności przetworników i ich kolimacji. Otrzymujesz również 12-miesięczną gwarancję producenta na noktowizor oraz karty specyfikacji przetworników.

Noktowizor posiada montaż typu Dovetail (następca klasycznego montażu Bayonet/Horn) – pasuje do montażu na hełm typu Wilcox G24. Z montażem można również używać różnego rodzaju przejściówek tak, aby dało się go używać z różnej maści montażami i uprzężami na głowę do noktowizora.

Opakowanie zawiera:

Wzmocnione panoramiczne gogle noktowizyjne.

12-miesięczna gwarancja na noktowizor.

Karty specyfikacji przetworników.

Wynik przedwysyłkowego testu noktowizora.

Specyfikacje:

Powiększenie: 1X.

Kolor: Czarny.

Typ przetworników: MX 10160.

FOM (Figure of Merit): 1700+

Pole widzenia: 40-65 stopni.

Czas działania na jednej baterii: 16h.

Iluminator podczerwieni: tak.

Typ baterii: CR123.

Poziom wodoodporności: IP67 + test zanurzenia 20m.

Temperatura operacji: od -40 do 60 stopni Celsjusza.

Redulacja dioptrii: od +2 do -6.

Waga: 605g.

Przeczytaj również