Przejdź do treści
Noktowizor. Noktowizja. BNVD51. Noktowizor Wojskowy. Noktowizor Cena. Noktowizor 3 Generacji. Noktowizor na Głowę. Sprzęt Taktyczny. Sklep Wojskowy. Demobil.
Home / Akcesoria Wojskowe / Noktowizor 3 Generacji BNVD-51

Noktowizor 3 Generacji BNVD-51

Noktowizor 3 Generacji BNVD-51. Gogle Noktowizyjne o Dużym Polu Widzenia. Manualny Gain. Minimum 1400 FOM.

Jednen z najsilniejszych i najnowocześniejszych noktowizorów na świecie. Noktowizor Armasight BNVD-51 (Binocular Night Vision Device). W bezpośrednim tłumaczeniu z angielskiego: Dwuoczne Urządzenie Noktowizyjne.

Noktowizor Wojskowy. Noktowizor 3 Generacji. BNVD51. Noktowizor. Noktowizja. Noktowizor na Głowę. Noktowizor Gogle. Noktowizor Okulary. Noktowizor Cena.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu noktowizorów:

Noktowizor posiada dwa przetworniki obrazu najnowszego typu (Bravo Ghost Generacja 3) – używane przez elitarne jednostki wojskowe w USA i na świecie. Noktowizor posiada opcje ręcznej oraz automatycznej kontroli wmocnienia obrazu. Wzmocnienie będzie się samo zmniejszało im jaśniej i zwiększało im ciemniej. Da się także ręcznie je korygować. Noktowizor posiada montaż typu Dovetail (następca klasycznego montażu Bayonet/Horn) – pasuje do montażu na hełm typu Wilcox G24. Z montażem można również używać różnego rodzaju przejściówek tak, aby dało się go używać z różnej maści montażami i uprzężami na głowę do noktowirora.

Noktowizor może być zasilany za pomocą dwóch typów baterii. Baterii CR123 (40 godzin czasu pracy) lub klasycznego paluszka AA (24 godziny czasu pracy). Noktowizor posiada również iluminator podczerwieni za pomocą którego możemy oświetlić miejsca które mają na tyle niskie oświetlenie (lub absolutny jego brak), że nawet tak potężny noktowizor jak BNVD-51 bez doświetlenia ich podczerwienią nie da sobie rady. Noktowizor jest oczywiście wodoodporny (poziom IP67) – wytrzyma zanużenie 1 metr pod wodą przez 30 minut. Nawet najcięższy deszcz lub wpadniecie do wody nie są mu straszne.

Ogromną przewagą tego noktowizora nad typowymi noktowizorami wojsk USA (PVS7 oraz PVS14) jest to, że nie posiada on typowego pola widzenia 40 stopni ale 51 stopni. Jest to ponad 25% więcej. W warunkach bojowych w nocy jest to w praktyce 25% więcej szans na przeżycie.

Opakowanie zawiera:

Noktowizor Armasight BNVD-51.

Osłona obiektywu.

Instrukcja obsługi.

Ściereczka do czyszczenia szkieł.

Miękka torba do przenoszenia noktowizora.

Specyfikacje:

Powiększenie: 1X.

Kolor: Czarny.

Generacja: 3.

Pole widzenia: 51 stopni.

Zakres regulacji ostrości: od 0.25m do nieskończoności.

Zasilanie: 1 bateria AA LUB 1 bateria CR123.

Regulacja dioptrii: od -6 do 2.

Żywotność baterii: 24h na baterii AA, 40h na baterii CR123.

Poziom wodoodporności: IP67.

Temperatura operacji: od -40 do 50 stopni Celsjusza.

Długość: 118mm.

Szerokość: 113mm.

Wysokość: 73mm.

Waga: 644g.