Home / Akcesoria Wojskowe / Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G24. Montaż do Noktowizora Wojskowego.
Wilcox G11. Noktowizor na Głowę. Noktowizja. Akcesoria Wojskowe. Montaż Noktowizora na Hełm. Sprzęt Taktyczny. Demobil. Sklep Wojskowy. Survivor Group.

Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G24. Montaż do Noktowizora Wojskowego.

Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G24. Montaż do Noktowizora Wojskowego.

Montaż noktowizora na hełm – Wilcox G24 jest to najnowocześniejsza konstrukcja montażu noktowizora na wejście dovetail. Jest to wejście, używanie w najnowszych noktowizorach wojskowych typu PVS7A/C lub PVS14 z montażem J-Arm, właśnie w interfejsie dovetail. Interfejs dovetail jest to następca interfejsu bayonet/horn. Jest lżejszy, ma niższy profil oraz noktowizor „siedzi” w nim dużo ciaśniej.

Montaż Noktowizora na Hełm. Wilcox G24. Noktowizor na Głowę. Montaż do Noktowizora. Montaż Noktowizora. Zawieszenie Noktowizor. Uprząż na Głowę Noktowizor.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu Montaży Noktowizorów:

Montaż do noktowizora na hełm, jest wykonany w najwyższym standardzie wojsk specjalnych USA. Aby unieść noktowizor od oka, należy wcisąć ergonomicznie umiejscowiony przycisk. Przycisk ten przełącza się bardzo małą siłą ale i tak trzyma on noktowizor w pozycji bardzo solidnie. Montaż noktowizora jest dodatkowo specjalnie zaprojektowany aby zminimalizować ryzyko odłączenia się od hełmu, nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Montaż noktowizora na hełm Wilcox G24 oprócz bardzo szerokiej regulacji przód/tył oraz góra/dół, posiada również regulację kąta pionowego, pod jakim noktowizor wojskowy jest umiejscowiony w stosunku do oka. Dzięki temu montaż do noktowizora można zastosować na szeroką gammę hełmów od wielu producentów jeżeli tylko hełm posiada gniazdo przednie do montażu noktowizora. Wszystkie przyciski i dźwignie do regulacji są tak zaprojektowane, aby dało się je obsługiwać jedną ręką.

Całość wykonana jest z aluminium lotniczej klasy, dzięki czemu montaż do noktowizora jest ekstremalnie wytrzymały i bardzo lekki. Dzięki temu montażowi, Twój noktowizor będzie bardzo pewnie umocowany – dokładnie w taki sposób jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Specyfikacje Montażu do Noktowizora na Hełm – Wilcox G24:

Producent: Wilcox USA

Kolor: Czarny

Stan: Nowy

Długosć: 10.1cm

Szerokość: 6.7cm

Wysokość: 6.1cm

Waga: 164g

Przeczytaj również