Przejdź do treści
Wilcox G11. Montaż Noktowizora na Hełm. Noktowizor na Głowę. Noktowizja. Akcesoria Wojskowe. Sklep Wojskowy. Sprzęt Taktyczny. Demobil. Survivor Group.
Home / Akcesoria Wojskowe / Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G11. Montaż do Noktowizora Wojskowego.

Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G11. Montaż do Noktowizora Wojskowego.

Montaż Noktowizora na Hełm – Wilcox G11. Montaż do Noktowizora Wojskowego.

Montaż noktowizora na hełm – Wilcox G11 jest to najnowocześniejsze rozwiązanie montażu noktowizora na wejście bayonet, zwane również horn. Jest to wejście używanie w starszego typu noktowizorach wojskowych typu PVS7B/D lub PVS14 z montażem J-Arm, właśnie w bayonecie / hornie.

Montaż do Noktowizora. Wilcox G11. Noktowizor na Głowę. Montaż Noktowizora. Zawieszenie Noktowizor. Montaż Noktowizora na Hełm. Uprząż na Głowę Noktowizor.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu Montaży Noktowizorów:

W przeciwieństie jednak to starszych montażów do noktowizora na hełm, jest on wykonany w najwyższym standardzie wojsk specjalnych USA. Aby unieść noktowizor od oka, nie trzeba wciskać żadnego przycisku – wystarczy nieco mocniej go unieść. Mechanizm Force to Overcome sam przełączy dźwignię do góry. Montaż noktowizora jest dodatkowo specjalnie zaprojektowany aby zminimalizować ryzyko odłączenia się od hełmu, nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Montaż noktowizora na hełm Wilcox G11 oprócz bardzo szerokiej regulacji góra/dół oraz przód/tył, posiada również regulację kąta pionowego, pod jakim noktowizor wojskowy jest umiejscowiony w stosunku do oka. Dzięki temu montaż można zastosować na bardzo wiele rodzajów hełmu od wielu producentów jeżeli tylko hełm ten posiada gniazdo przednie do montażu noktowizora. Wszystkie przyciski i dźwignie do regulacji są tak zaprojektowane, aby dało się je obsługiwać jedną ręką.

Całość wykonana jest z lotniczego aluminium dzięki czemu montaż do noktowizora jest bardzo lekki oraz ekstremalnie wytrzymały. Dzięki temu montażowi, Twój noktowizor będzie bardzo solidnie umocowany, dokładnie w taki sposób jaki jest dla Ciebie wygodny.

Specyfikacje Montażu do Noktowizora na Hełm – Wilcox G11:

Producent: Wilcox USA

Kolor: Czarny

Stan: Nowy

Długosć: 11.8cm

Szerokość: 6.7cm

Wysokość: 9.7cm

Waga: 180g