Przejdź do treści
Celownik Holograficzny. Celownik Kolimatorowy. Holosun HS510C. Red Dot. Kolimator Aimpoint. Kolimator. Kolimator Cena. Sklep Wojskowy. Sprzęt Taktyczny.
Home / Akcesoria Wojskowe / Celownik Kolimatorowy / Celownik Holograficzny Holosun HS510C

Celownik Kolimatorowy / Celownik Holograficzny Holosun HS510C

Celownik Kolimatorowy / Celownik Holograficzny Holosun HS510C

Kolimator Holosun HS510 C jest bardzo wszechstronnym celownikiem holograficznym zaprojektowanym do użycia na broni długiej. Celownik kolimatorowy jest oparty na solidnej aluminiowej ramie która z kolei spoczywa w praktycznie niezniszczalnym tytanowym obramowaniu.

Celownik Kolimatorowy. Kolimator. Holosun HS510C. Celownik Holograficzny. Kolimator Cena. Kolimator AR 15. Celownik Kolimatorowy Beryl. Sklep Wojskowy.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu Kolimatorów:

W środku, komponenty elektroniczne są umocowane w sposób bardzo mocny. Dzięki temu, kolimator jest niesamowicie odporny na wstrząsy. Można go używać na broni o praktycznie każdym kalibrze oraz w bardzo dynamicznych sytuacjach. Bardzo dobrze o nim świadczy to, że można do niego strzelić z boku ze strzelby i nadal będzie działał. Oto film gdzie przeżywa ciężkie tortury i dalej jest sprawny i nawet trzyma zero (co jest ogromnym osiągnięciem twórców tego celownika): KLIKNIJ!

Dodatkowo, jako jeden z pierwszych celowników kolimatorowych na świecie, kolimator Holosun HS510 C jest zasilany nie tylko ze zwykłej baterii ale i również z baterii słonecznej zlokalizowanej w bardzo osłoniętym, strategicznie umieszczonym zagłębieniu w konstrukcji. Dzięki niej, kiedy tylko kolimator jest wystawiony na słońce, zasilany jest właśnie ze słońca a nie ze zwykłej baterii. Powoduje to w praktyce, że bateria ma gigantyczną żywotność na poziomie około 50 000 godzin lub 5 lat. Samo wspomaganie zasilania to nie jedyna rzecz jaką ta bateria słoneczna robi. Celownik posiada funkcję Solar Failsafe, która jest w stanie także z baterii słonecznej zasilić kolimator Holosun HS510 C nawet kiedy bateria jest rozładowana lub nie ma jej wcale. Jakie było nasze zdziwienie gdy po miesiącu uzytkowania zobaczyliśmy że bateria nie jest nawet włożona. Żeby tego było mało, bateria słoneczna jest też swego rodzaju czujnikiem który będzie automatycznie zwiększał lub zmniejszał jasnosć punktu celowniczego w zależności od otoczenia tak, aby dla operatora wydawał się on ciągle tak samo jasny.

Kolejną funkcją tego celownika jest funkcja Shake Awake. Jest to funkcja która wyłącza kolimator automatycznie po określonym czasie ale tylko wtedy kiedy kolimator jest w bezruchu. Nawet kiedy to się stanie, to gdy tylko podniesiemy broń do oka, celownik holograficzny natychmiast się włączy. Prawdopodobnie nawet nie zauważymy że był on wyłączony. Funkcje Solar Failsafe i Shake Awake sprawiają że celownik komilatorowy Holosun HS510C można nazwać kolimatorem inteligentnym.

Celownik holograficzny posiada 12 stopni regulacji jasności z czego 4 są przeznaczone do urządzeń noktowizyjnych a 8 do warunków dziennych. Dzięki temu, każdy noktowizor będzie kompatybilny z kolimatorem Holosun HS510C. Dodatkowo, kolimator posiada trzy opcje wyglądu celownika: Red Dot 2 MOA w okręgu 65 MOA, sam Red Dot 2 MOA oraz zam okrąg 65 MOA.

Specyfikacje Celownika Kolimatorowego Holosun HS510C:

Klasa wodoodporności: IP67.

Żywotność baterii: 20 000 do 50 000 godzin.

Materiał: Aluminium 6061 oraz Tytan.

Powiększenie: 1X.

Rozmiary obiektywu: 32x24mm.

Rozmiar Green Dot: 2 MOA

Średnica okręgu: 65 MOA

Regulacja poprawek: 0.5 MOA na 1 klik.

Typ baterii: CR 2032

Zakres temperatury pracy: od -30 do 60 stopni Celsjusza.

Długość: 8.4 cm.

Szerokość: 4.1 cm.

Wysokość: 4.6 cm.

Waga: 140g.

Opakowanie zawiera:

Kolimator Holosun HS510C Micro Red Dot.

Zintegrowany Montaż.

Montaż baterii.

Narzędzie regulacyjne.