Przejdź do treści
Celownik Kolimatorowy. Kolimator. Celownik Holograficzny. Aimpoint Micro-T2. Red Dot. Kolimator Aimpoint. Kolimator Cena. Sklep Wojskowy. Sprzęt Taktyczny.
Home / Akcesoria Wojskowe / Kolimator / Celownik Kolimatorowy Aimpoint Micro T2 – Oryginalny. 2 MOA Red Dot Czarny.

Kolimator / Celownik Kolimatorowy Aimpoint Micro T2 – Oryginalny. 2 MOA Red Dot Czarny.

Kolimator / Celownik Kolimatorowy Aimpoint Micro T2 – Oryginalny. 2 MOA Red Dot Czarny.

Zaprojektowany jako idealny celownik kolimatorowy do taktycznych zastosowań. Celownik Aimpoint Micro T-2 Red Dot Karabinowy 2 MOA jest rezultatem testów przeprowadzanych latami przez wojskowych profesjonalistów.

Celownik Kolimatorowy Cena. Celownik Kolimatorowy. Kolimator. Sklep. Kolimator Aimpoint. Micto T2. Kolimator Cena. Celownik Holograficzny. Sklep Wojskowy.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu Kolimatorów:

Celownik kolimatorowy Aimpont Red Dot T-2 posiada najnowszej generacji powłoki na szkłach optycznych, dzięki czemu posiada radykalnie poprawiony kształt i klarowność punktu celowniczego 2 MOA.

Celownik holograficzny / kolimatorowy Aimpoint Micro T-2 w tej najnowszej wersji posiada przednią i tylnią osłonę, którą da się podnosić i opuszczać z łatwością. Dodatkowo, wzmocniona osłona została dodana przy regulatorach poprawek pionowych oraz poziomych (na odległość i wiatr). Także, odpowiednio bardziej są obudowane komponenty elektroniczne wewnątrz. Wszystko po to aby zapewnić jeszcze bardziej ekstremalną wytrzymałość i niezawodność celownika kolimatorowego Aimpoint Micro T2 Red Dot 2 MOA. Cała konstrukcja kolimatora bazuje na szczelnie zamkniętej obudowie aby śnieg, deszcz, pył, błoto czy piasek w żaden sposób nie przeszkodziły Ci w jego użytkowaniu.

Kolimator Aimpoint Micro T2 Red Dot 2 MOA da się zamontować na praktycznie każdej broni/platformie strzeleckiej. Kolimator posiada zintegrowany montaż który będzie pasował zarówno do szyn Picatinny oraz Weaver. Co więcej, ten celownik kolimatorowy posiada 12 stopniową regulację jasności, gdzie 4 stopnie są przeznaczone dla urządzeń noktowizyjnych a 8 do obserwacji w ciągu dnia. Dzięki temu, kolimator aimpoint jest kompatybilny z noktowizorami każdej możliwej generacji i rodzaju, a także w każdych warunkach w ciągu dnia. Regulacja jasności oraz poprawek poziomych i pionowych jest w tym modelu bardzo prosta i intuicyjna.

Podsumowując, Kolimator Aimpoint Micro T-2 Red Dot 2 MOA łączy ze soba prostotę, jakość oraz ekstremalną niezawodność w każdych warunkach. Nie da się zaprzeczyć że ma swoją cenę ale jest to celownik Aimpoint Red Dot najwyższej możliwej jakości na świecie.

Dane Techniczne Kolimatora Aimpoint Micro T-2 Red Dot 2 MOA:

Producent: Aimpoint

Kolor: Czarny

Wykończenie: Półmatowy, anodyzowany

Materiał: Aluminium

Powiększenie: 1X

Średnica szkieł: 18mm

Typ punktu celowniczego: Red Dot.

Rozmiar punktu celowniczego: 2 MOA

Typ iluminacji: LED

Kolor iluminacji: Czerwony

Ilość stopni jasności: 12

Maksymalna/minimalna ogniskowa: nieskończoność

Poprawka na jedno kliknięcie: 1.11cm na 100m

Powłoka optyki: Multiwarstwowa

Typ baterii: Litowa CR2032

Ilość wymaganych baterii: 1

Żywotność baterii: 7 300 – 50 000 godzin

Zakres temperatury pracy: od -45 do 71 stopni Celsjusza

Odporność na zanurzenie: do 24 m

Długość: 6.9 cm

Szerokość: 4.1 cm

Wysokość: 3.6 cm.

Waga: 96g

Zestaw zawiera:

Kolimator / Celownik Kolimatorowy Aimpoint Micro T2 – Karabinowy 2 MOA Red Dot Czarny.

Osłony przód-tył do kolimatora.

Bateria CR2032

Narzędzie Aimpoint.