Przejdź do treści
DBAL A3. Celownik Laserowy. Iluminator Podczerwieni. 940nm. Celownik Laserowy Broń. Iluminator Podczerwieni do Noktowizora. Latarka Podczerwień. Sklep Wojskowy.
Home / Akcesoria Wojskowe / Celownik Laserowy DBAL A3 – Zielony Laser Widzialny + Laser IR + Iluminator Podczerwieni

Celownik Laserowy DBAL A3 – Zielony Laser Widzialny + Laser IR + Iluminator Podczerwieni

Celownik Laserowy DBAL A3 – Zielony Laser Widzialny + Laser IR + Iluminator Podczerwieni

Najwyższej klasy celownik laserowy przeznaczony do broni strzeleckiej. Najnowsza – trzecia generacja. Pierwszy na świecie celownik laserowy wyposażony w laser widzialny i laser podczerwony jednocześnie.

Celownik Laserowy. Iluminator Podczerwieni. DBAL A3. Latarka Podczerwień. Celownik Laserowy Broń. Sprzęt Taktyczny. Sklep Wojskowy. Iluminator 850 czy 940.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie importu Celowników Laserowych:

Zaprojektowany dla maksymalnej funkcjonalności w jak najmniejszej, jak najmocniejszej konstrukcji. Celownik laserowy DBAL-A3 posiada iluminator podczerwieni z możliwością regulacji skupienia, podczerwony wskaźnik laserowy oraz laser widzialny w kolorze zielonym. Co więcej, laser poczerwony oraz widzialny zielony są ze sobą skorelowane i kiedy zerujemy laser zielony, laser podczerwony będzie wskazywał dokładnie w to samo miejsce. Jest to bardzo praktyczny aspekt bardzo ułatwiający proces zerowania celownika laserowego.

Iluminator podczerwieni posiada opcje regulacji mocny/słaby oraz posiada regulację skupienia. Te dwie funkcjonalności sprawiają że jest to doskonały iluminator podczerwieni do noktowizora praktycznie każdego rodzaju. Iluminator jest bazowany na technologii laserowej a nie LED – dzięki temu świeci dokładnie tam gdzie go skierujemy i nie „brudzi” światłem IR dookoła oraz zmniejsza ryzyko złamania dyscypliny światła i dźwięku.

Ulepszenie lasera czerwonego do zielonego w wersji DBAL-A3 przyczynia się do łatwiejszego i szybszego celowania ponieważ oko ludzkie odróżnia 5 razy więcej odcieni zieleni niż czerwieni. Celownik laserowy DBAL-A3 posiada bardzo użyteczną funkcję jaką jest możliwość podłączenia do niego zewnętrznej latarki firmy Steiner oraz rozdzielenie obsługi DBALa na dwa pressure pady – jeden do obsługi światła i lasera widzialnego, drugi do obsługi iluminatora podczerwieni i lasera IR. Umożliwia to błyskawiczne przejście z warunków dziennych do nocnych/ciemnych w każdej sytuacji taktycznej.

Cechy celownika laserowego Steiner eOptics DBAL-A3 (Dual Beam Aiming Laser – Advance 3):

Niskoprofilowe regulatory poprawki odległości i wiatru.

Dwa porty do regulacji funkcji celownika laserowego.

Dwa profile mocy: niski i wysoki.

Pojedyńczy aktywator lasera posiadający dwie funkcję: wciścij raz i puść aby aktywować na moment, wciśnij dwa razy aby akywować laser na 5 minut.

Wskaźnik niskiej baterii.

Obudowa wykonana z aluminium lotniczego 6061-T6

Samodopasowujący się montaż na szynę picatinny z dźwignią Quick Release.

Wodoodporny na zanurzenie na do 10m na 2 godziny.

Informacja dla koneserów: Ten celownik laserowy jest to opcja dopuszczona na rynek cywilny w USA. Wersja wojskowa (class IIIA) jest dostępna tylko i wyłącznie dla Armii Stanów Zjednoczonych lub podmiotów wskazanych przez U.S. Department of State. Niemniej jednak, na zdjęciu widoczna jest mała niebieska śrubka na śrubokręt hex. Jest to tak zwany ‘rev limiter’. To właśnie ona ogranicza moc urzędzenia. Usunięcie jej podniesie specyfikacje urządzenia do takich samych jak wojskowe.