Strona główna Wieczór Kawalerski w Klimacie Survivalowym: Jeden lub Dwa Dni
Wieczór Kawalerski. Pomysł na Kawalerski. Kreatywne Pomysły na Wieczór Kawalerski. Kawalerski Pomysły. Survival. Szkoła Przetrwania. Kurs Survivalu. Warszawa.
Imprezy Integracyjne dla Firm. Imprezy dla Firm. Organizacja Imprez Integracyjnych. Szkoła Przetrwania. Warszawa. Eventy dla Firm. Wyjazdy Integracyjne dla Firm
Imprezy dla Firm. Wyjazdy Integracyjne dla Firm Organizacja Imprez Integracyjnych. Szkoła Przetrwania. Warszawa. Eventy dla Firm. Imprezy Integracyjne dla Firm.
Survival. Imprezy dla Firm. Organizacja Imprez Integracyjnych. Warszawa. Imprezy Integracyjne dla Firm. Eventy dla Firm. Wyjazdy Integracyjne dla Firm.
Ogrzewanie Namiotu. Kurs Survivalu. Schronienie Survival. Jak Zrobić Szałas. Survival. Szałas w Górach. Szkolenie Survivalowe. Jak Zbudować Szałas. Warszawa.
Dzikie Rośliny Jadalne. Survival Jedzenie. Jadalne Rośliny Dziko Rosnące. Rośliny Jadalne w Lesie. Warszawa. Kurs Survivalowy. Dzikie Rośliny Jadalne Polski.
Wieczór Kawalerski. Kreatywne Pomysły na Wieczór Kawalerski. Pomysł na Kawalerski. Kawalerski Pomysły. Survival. Kurs Survivalu. Warszawa. Szkoła Przetrwania.
Schronienie Survival. Szałas w Górach. Szkolenie Survivalowe. Kurs Survivalu. Ogrzewanie Namiotu. Survival. Jak Zbudować Szałas. Warszawa. Jak Zrobić Szałas.
Rozpalanie Ognia. Metody Rozpalania Ognia. Ognisko Survival. Rozpałka Survivalowa. Kurs Survivalu. Typy Ognisk. Sposoby Rozpalania Ognia. Rodzaje Ognisk.
Metody Rozpalania Ognia. Typy Ognisk. Rozpałka Survivalowa. Kurs Survivalu. Rozpalanie Ognia. Ognisko Survival. Rodzaje Ognisk. Sposoby Rozpalania Ognia.
Kurs Survivalu. Typy Ognisk. Rozpałka Survivalowa. Metody Rozpalania Ognia. Rozpalanie Ognia. Sposoby Rozpalania Ognia. Ognisko Survival. Rodzaje Ognisk.

Wieczór Kawalerski w Klimacie Survivalowym: Jeden lub Dwa Dni

08 czerwca 2024
2 dni
Warszawa

Pomysł na wieczór kawalerski? Firma Survivor Group zapewnia również i to. Oferujemy organizację jednodniowego lub dwudniowego eventu jakim jest wieczór kawalerski w klimacie survivalowym. Wieczór kawalerski organizowany przez Survivor Group jest perfekcyjnym połączeniem podstawowego szkolenia survivalowego, wypoczynku w lesie oraz zabawy przy grillu i ognisku.

Oprócz kursu survivalu, mamy do zaoferowania do wyboru jeszcze trzy atrakcje. W przypadku wariantu jednodniowego, możemy zamiast szkolenia survivalowego, przeprowadzić jeden z poniższych wariantów atrakcji. W przypadku wariantu dwudniowego, atrakcje są realizowane dodatkowo oprócz szkolenia survivalowego. W obu przypadkach całość jest domyślnie zakończona grillem, ogniskiem oraz innymi rozrywkami na łonie natury. Warianty atrakcji dodatkowych to:

A) Spływ kajakowy przez malowniczy i zróżnicowany teren lasów i łąk. Długość trasy jest całkowicie elastyczna i dostosujemy ją do preferencji uczestników.

B) Szkolenie linowe oraz atrakcje takie jak przeprawa linowa przez rzekę oraz zjazdy linowe z wysokości. Ta atrakcja oprócz wiedzy, umiejętności i dobrej zabawy, dostarczy również trochę adrenaliny. Tak jak w przypadku opcji A, wysokość i poziom trudności dopasujemy do preferencji.

C) Strzelanie z broni ostrej na strzelnicy. Ta atrakcja zawiera w sobie szkolenie z obsługi broni, strzelanie statyczne oraz podstawy strzelania dynamicznego (bojowego). Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich opcji, ilość amunicji oraz program strzelania również są do ustalenia.

Szkolenie survivalowe, będące podstawą programu wieczoru kawalerskiego, jest to kompleksowy kurs survivalu. Podczas jego realizacji, zapoznamy uczestników z tajnikami sztuki przetrwania takimi jak: znajdywanie i uzdatnianie wody pitnej, rozpalanie ognia, sposoby rozpalania ognia oraz typy ognisk, budowa improwizowanych schronień survivalowych i szałasów, zdobywanie i przyrządzanie pożywienia oraz techniki sygnalizacji awaryjnej i survivalowej orientacji w terenie.

Po zrealizowaniu szkolenia survivalowego lub/oraz jednego z trzech powyższych wariantów atrakcji, przejdziemy do organizacji wieczornego grilla i ogniska na którym uczestnicy wieczoru kawalerskiego będą mieli okazję podsumować wrażenia z minionego dnia lub dwóch dni.

Wieczór Kawalerski z Survivor Group to:
• Męska przygoda
• Wyzwania i wspomnienia na lata
• Ucieczka z miejskiej dżungli na łono natury
• Nauka umiejętności cennych w sytuacji kryzysowej

Lokalizacja
Domyślna lokalizacja jest w Serocku przy Warszawie (szczegóły na mapie poniżej). Możemy jednak zorganizować wieczór kawalerski w dowolnym miejscu po ustaleniu szczegółów z klientem.

Nocleg
Może odbyć się on w formie survivalowej, w formie kempingu, lub w formie hotelowej. Tutaj wszystko jest do ustalenia. Wszystko zależy od pożądanego poziomu immersji survivalowej.

Wyżywienie
Oferta jest również elastyczna. Może być to wyżywienie przygotowywane na ognisku lub grillu, możemy zapewnić wojskowe racje żywnościowe lub zorganizować catering. Możliwa jest też opcja mieszana aby uczestnicy mogli spróbować wszystkiego :)

Termin
Termin wydarzenia jest ustalany indywidualnie, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia najbardziej odpowiedniego dla ciebie terminu.

Cena
Cena jest zależna między innymi od wyboru atrakcji, liczby uczestników oraz terminu wydarzenia. Zapraszamy do wypełnienie formularza na dole strony w celu ustalenia szczegółów.

Kreatywne pomysły na wieczór kawalerski to nasza specjalność. Jeśli poszukujesz pomysł na wieczór kawalerski z dozą przygody oraz wyzwania, trafiłeś idealnie. Organizacja wieczoru kawalerskiego przez Survivor Group to gwarancja jakości i rozrywki.

W celu ustalenia szczegółów zapraszmy do wypełnienia formularza na dole strony.

Harmonogram

Dzień 1

Przedstawienie instruktorów, planu wyjazdu oraz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa
Rozpoczęcie Kompletnego Szkolenia Survivalowego
Realizacja czterech filarów sztuki przetrwania: woda, schronienie, ogień, jedzenie
Kolacja przy ognisku z wojskowymi racjami żywnościowymi
Nocleg w warunkach survivalowych/w namiotach/w hotelu

Dzień 2

Kontynuacja Kompletnego Szkolenia Survivalowego. Realizacja filaru awaryjnej sygnalizacji ratunkowej i topografii
Zakończenie Kursu Survivalu w godzinach okołopołudniowych
Przerwa lunchowo-obiadowa
Spływ kajakowy/szkolenie na strzelnicy/szkolenie linowe
Grill i ognisko nad jeziorem
Podsumowanie wyjazdu, wręczenie certyfikatów ukończenia kursu survivalu

Lokalizacja miejscowości

Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń 604 493 025

Rezerwuj wydarzenie

Inne szkolenia