Strona główna Impreza Survivalowa Linowo Wybuchowa: Jeden Dzień

Impreza Survivalowa Linowo Wybuchowa: Jeden Dzień

Oferujemy organizację jednodniowego wyjazdu integracyjnego dla firm lub grup. Ten wyjazd integracyjny jest perfekcyjnym rozwiązaniem jeżeli zależy Państwu na aktywnym wypoczynku na łonie natury oraz świetnej zabawie. Mamy do zaoferowania dwie formuły przeprowadzenia imprezy integracyjnej do wyboru. Są nimi:

A) Realizacja programu Podstawowego Szkolenia Survivalowego z naszej oferty szkoleniowej. Jest to kilkugodzinny kurs survivalu, na którym uczestnicy poznają aspekty pięciu filarów survivalu. Filarów takich jak: znajdywanie i uzdatnianie wody pitnej, budowanie improwizowanych schronień, metody rozpalania ognia i typy ognisk, zdobywanie pożywienia oraz ratunkowe techniki sygnalizacyjne i orientacja w terenie. Ta formuła jest nakierowana na spokojną, atmosferę wypoczynku w przyrodzie.

B) Program rozrywkowy składający się z dwóch atrakcji. Są nimi: 1) Szkolenie linowe, przeprawa linowa przez rzekę oraz zjazdy linowe z wysokości. Ta atrakcja oprócz wiedzy, umiejętności i dobrej zabawy, dostarczy również trochę adrenaliny. 2) Przeprawa przez pole minowe. Jest to atrakcja zapewniająca dużą dawkę adrenaliny. Uczestnicy, będą musieli pokonać obszar w parach, gdzie jedna osoba ma zasłonięte oczy a druga ją prowadzi. Każdy błąd osoby prowadzącej powoduje wybuch. Ta formuła jest nakierowana na adrenalinę oraz stworzenie wspomnień które pozostaną z uczestnikami na bardzo długo.

W kwestii wyżywienia, oferta jest elastyczna. Może być to wyżywienie przygotowywane na ognisku lub grillu, możemy zapewnić wojskowe racje żywnościowe lub zorganizować catering. Możliwa jest też opcja mieszana.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to nasza firma wszystko zapewnia. Wymagamy jedynie ubrania i butów których nie szkoda pobrudzić. Mile widziane nakrycie głowy i rękawiczki robocze.

Program może być dostosowywany oraz realizowany w każdej porze doby. Może być też zakończony wieczornym grillem i ogniskiem, stwarzającym doskonałe warunki do integracji i teambuildingu.

Opcjonalnie: Czasami wyjazd integracyjny jest organizowany nie tylko w celu zapewnienia rozrywki oraz zabawy zespołowi, lecz ma także na celu stworzenie profilu grupy celem zmaksymalizowania przyszłych osiągnięć w firmie/organizacji/korporacji. Podczas realizacji eventu, we współpracy z psychologami biznesu, możemy dokonać profilowania i ewaluacji zespołu. Możemy zrobić to pod trzema podstawowymi kątami: znajdywanie najsłabszego obszaru działania zespołu, integracja dwóch lub kilku działów w firmie oraz identyfikacja problemów i sporów w zespole. Współpracujemy z wysoko wyspecjalizowanymi psychologami biznesu oraz mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Na pewno zapewnimy Państwa firmie informacje i rozwiązania jakich Państwo szukają.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz na dole strony w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu!

 czego się spodziewać po naszej Imprezie?

  • Dużo pozytywnych emocji
  • Niezapomniane przeżycia w leśnym klimacie
  • Konieczności pracy zespołowej
  • Nauki kreatywnego podejścia
  • Nauki nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • Elementów rywalizacji
  • Teambuildingu
  • Niezapomnianych wrażeń!

Przykładowy program szkolenia

Harmonogram

Lokalizacja miejscowości

Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń 604 493 025

Możliwość komentowania została wyłączona.