O nas

Survivor Group, jest to firma zrzeszająca instruktorów, zajmujących się takimi dziedzinami jak sztuka przetrwania, techniki linowe, strzelectwo oraz taktyka walki w zróżnicowanym terenie, wykorzystywana przez siły zbrojne oraz organizacje paramilitarne. Wszyscy instruktorzy, mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności dydaktycznej z powyższych dziedzin. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, by jak najskuteczniej zapewnić najlepszą jakość wiedzy i umiejętności uczestnikom naszych szkoleń.
W dziedzinie sztuki przetrwania prowadzimy szkolenia skomponowane dla odbiorców zarówno początkujących jak i tych, dla których survival nie jest czymś nowym. W przypadku szkoleń taktycznych oferujemy trzystopniowe programy szkoleniowe, z których każdy stopień jest przystępny dla odbiorców o każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia prowadzimy na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic.
Posiadamy wysokiej klasy kadrę instruktorską wywodzącą się z armii oraz organizacji paramilitarnych. Instruktorzy dobierani są według ich kwalifikacji co do zagadnień poruszanych na szkoleniach, w celu zapewnienia najwyższej jakości wiedzy i umiejętności, jakie są przekazywane kursantom.

Janek „Szaman”

Założyciel firmy Survivor Group

Od 2012 roku, instruktor wydziału V-szkoleń Związku Strzeleckiego ,,Strzelec”, doświadczony w prowadzeniu działalności dydaktycznej w zakresie sztuki przetrwania, strzelectwa oraz taktyki. Od 2016 roku pełni funkcję dowódcy JS1403 RSDS – Warszawa (Rozpoznawczo Szturmowa Drużyna Strzelecka). Obecnie w stopniu starszego sierżanta tejże organizacji.

Ukończony kurs spadochronowy STP w Stanach Zjednoczonych w ramach USPA, na koncie posiada 50 wykonanych skoków.

Stopień P5 w wojskowym systemie walki wręcz Krav Maga.

Kształcący się w zagadnieniach sztuki przetrwania od 2009 roku. Tematyką militarną zajmuje się od najmłodszych lat. Hobbystycznie zajmujący się także pirotechniką.

Od 2011 roku, szkolony osobiście przez byłego operatora Jednostki Wojskowej GROM, weterana wielu misji zagranicznych.

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Na specjalizacji w zakresie zarządzania kryzysowego.

Włada językiem angielskim na poziomie biegłym. W tymże języku stworzył swoją pracę magisterską.

Od roku 2013 nieprzerwanie kształci się w zakresie języka arabskiego, obecnie poziom kształcenia plasuje się pomiędzy stopniami A2 a B1.

Ukończony z wyróżnieniem z rąk Ministra Obrony Narodowej, roczny kurs w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

Certyfikowany ratownik pola walki – NATO Combat Life Saver. Ukończony kurs w tym zakresie w Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi.

Ukończony 4-dniowy kurs SERE (Survival Evasion Resistance Escape) w Centrum Przygotowań do Działań poza Granicami Kraju.